This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
W co wierzymy
Wpisany przez Admin   
wtorek, 16 listopada 2010 21:13

Jedynego Wszechmogącego Boga, Stworzyciela całego wszechświata: Ojca, Syna i Ducha Świętego.
2   
Pismo Święte jako Słowo Boże, natchnione przez Ducha Świętego, jako najwyższy autorytet w sprawach: prawdy, wiary i życia chrześcijańskiego.

Jezusa Chrystusa – Syna Bożego, który przyszedł w ciele na ten świat rodząc się z dziewicy Marii, jako jedynego Pośrednika i Orędownika, zbawiającego grzeszników dzięki swej męczeńskiej śmierci i zmartwychwstaniu

Zbawienie z łaski przez wiarę jako dar Bożej miłości. Wiara w Jezusa Chrystusa jest całkowitym zaufaniem Bogu i potwierdzona zostaje dobrymi uczynkami wypływającymi z tej wiary. Taka wiara jest czynna w miłości.

Nowonarodzenie z wody i Ducha, jako bezwzględny warunek wejścia do Królestwa Bożego.

Chrzest Duchem Świętym, w Jego prowadzenie i dary (charyzmaty).

Konieczność przyjęcia chrztu wodnego przez zanurzenie, Wieczerzy Pańskiej pod postacią chleba i wina wraz z umywaniem nóg.

Kościół jako ciało Jezusa Chrystusa, którego głową i budowniczym jest Jezus Chrystus.

Powszechne zmartwychwstanie wszystkich ludzi i sąd Boży oraz życie wieczne zbawionych i wieczne potępienie niezbawionych.
Poprawiony: środa, 21 maja 2014 19:48
 


Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK