Świadectwa
Wpisany przez Admin   
niedziela, 08 marca 2015 21:41

Świadectwo brata Aleksandra z Doniecka


Poprawiony: poniedziałek, 09 marca 2015 20:58
 
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 listopada 2012 17:49

Byłem na Księżycu-Duke Charles


Charles Duke nie jest kaznodzieją. Przez wiele lat odnosił sukcesy jako pilot myśliwców, później jako kosmonauta. W 1972 roku brał odział w wyprawie statku kosmicznego "Apollo-16" i jako jeden z dwunastu ludzi w historii ludzkości chodził po Księżycu. Z wykształcenia inżynier, nabywał wiedzy na najlepszych uczelniach. Otaczał go szacunek i uznanie. Zdolny, pracowity i wytrwały cieszył się sławą i dostatkiem materialnym. I wciąż pragnął czegoś więcej. Jego życie było szukaniem stale nowych wyzwań, a radość z sukcesu wystarczała na krótko.

Poprawiony: wtorek, 06 listopada 2012 17:58
Więcej…
 
czwartek, 03 marca 2011 12:50

Cudowna Boża Łaska – moja droga do Chrystusa


Patrząc z perspektywy wielu lat wstecz na moje życie, widzę, że Pan Bóg wielokrotnie trzymał swą rękę nad moim życiem by je zachować od śmierci. Już jako niemowlę kilku miesięczne najwyraźniej otarłem się o śmierć. Ciężka choroba zapalenia opon mózgowych, doprowadziła nieomal do mojej śmierci. Przez kilka chwil w skutek zapaści moje życie zatrzymało się zupełnie, dając oznaki zatrzymania funkcji życiowych.

Jednak Bóg wiedział, iż to nie był dla mnie czas umierania i przywrócił mnie z powrotem mojej rodzinie. Również Wszechmocny czuwał nade mną i miał mnie w opiece, gdy wielokrotnie ciężko chorowałem. On chronił mnie gdy jako kilkuletnie dziecko spadłem ze schodów uderzając głową o betonową posadzkę, co mogło również skończyć się tragicznie.

Wyrastałem w Południowej Polsce w uroczym górskim zakątku niewielkiej wsi. Choć okolica była piękna, to jednak perspektywa mojego życia w tym miejscu była już zupełnie inna. Bieda, alkoholizm, ludzka krzywda i łzy, pijackie bijatyki i awantury. To obraz z okresu mojego dzieciństwa, który często mam w swej pamięci. Mój ojciec zmarł nagle mając niespełna 32 lata. Nigdy go nie pamiętałem, ponieważ miałem wtedy zaledwie kilka miesięcy.

Poprawiony: niedziela, 13 maja 2012 16:22
Więcej…
 
Wpisany przez Admin   
wtorek, 16 listopada 2010 17:54

Postanowiłem opuścić Kościół

Urodziłem się w bardzo religijnej rodzinie Od najmłodszych lat byłem wychowywany w duchu surowej pobożności rzymskokatolickiej Od dzieciństwa mój stosunek do wiary i religii był bardzo czynny i aktywny Byłem młodym, bardzo gorliwie religijnym człowiekiem. Wychowanie, które otrzymałem w domu i w kościele, ukształtowało we mnie specyficzny obraz Boga

Poprawiony: niedziela, 08 marca 2015 21:43
Więcej…
 
Wpisany przez Admin   
wtorek, 16 listopada 2010 17:52

Zdarzenie w więzieniu

(Świadectwo wierzącego brata)

Podczas odbywania kary więzienia, za głoszenie Słowa Bożego, otrzymałem polecenie od naczelnika Gubina, aby pomóc w rozpaleniu kotła w łaźni i w przygotowaniu kąpieli dla strażników więziennych. Wtedy właśnie do łaźni przyszedł pewien Żyd. Przywitał się i usiadł. Zwracając się do niego powiedziałem: "Kocham Żydów, chociaż jestem Ukraińcem"

Poprawiony: niedziela, 13 maja 2012 16:23
Więcej…
 


Strona 1 z 5
Design by Next Level Design Lizenztyp CC - Template is powered by ENERGIEWERK